Czym właściwie jest hurtownia materiałów medycznych

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne materiały i sprzęt, jakie używane muszą być w typowej interakcji z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych dziedzin, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Sklep.Cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, to ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane towary pochodzą od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie są też firmy polskie, twórcy takich marek np. Zhermapol czy Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki zarys asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Pozostałe artykuły: