Z jakich powodów grywam u bukmacherów?

W sumie znam niezliczoną liczbę ludzi – przede wszystkim facetów, którzy lubią zakłady bukmacherskie. Doskonale znam ową dziedzinę, ponieważ osobiście gram u bukmacherów przynajmniej dekadę. Chociaż oczywiście w trakcie swojej kariery niestety nie wygrałem wielu pieniędzy, to w sumie i tak będę w dalszym ciągu grał u bukmacherów!
Z jakich powodów? Cóż, fakty są takie, że tak naprawdę to moja sytuacja jest taka, iż uwielbiam ten dreszczyk emocji – kiedy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za dużą część pensji, wreszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części artykułu napisać odrobinę odnośnie poprawnego typowania meczów.
Sądzę, że dzisiaj miłośnicy bukmacherki mają dużo łatwiejsze zadanie – w końcu bez najmniejszego kłopotu można natrafić na te typy bukmacherskie, które może nie są pewniakami, ale mogą w jakimś stopniu ochronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeżeli chcesz postawić na Juventus Turyn w meczu z Manchesterem United, lecz nagle dowiadujesz się, iż znaczna grupa typerów optuje za tą drugą ekipą, bo chociażby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu możesz dokładnie przemyśleć własną grę. Nadal będę grywał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie masz 18 lat.
źródło:
- dwdglaz.com.pl
- http://www.nautic.com.pl
- http://askme.com.pl
- http://www.seacsub.com.pl

Pozostałe artykuły: