Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i przyjemnym panaceum na wstydliwe bolączki Polek

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Efektem jest odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Pozostałe artykuły: